Zaplo opinie, kontakt, wymagania, promocje. Czy sprawdza BIK?

ZaploFirma Zaplo pod naszą lupą. Zaglądamy do opinii. Odpowiadamy na pytania o weryfikacje w BIK.

Zaplo to krótkoterminowe pożyczki. W swojej ofercie mają opcje zwrotu pożyczki w ciągu 30 dni od dnia podpisania umowy i to bez żadnych wydatków manipulacyjnych.

Jak skontaktować się z Zaplo? W jakich dniach są dostepni konsultanci?

Przedsiębiorstwo posiada aplikacje mobilną, dzięki temu konsument przez cały czas ma wgląd w swoje konto, koszty oraz kwotę obciążeń jaka pozostała do zapłaty. Umożliwia to jeszcze większą kontrole nad budżetem rodzinnym, oraz swoją kondycją ekonomiczną. Siedziba spółki znajduje się pod adresem: Zaplo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (02-146) przy ul. 17 Stycznia 56. natomiast kontakt z nimi można uzyskać za pośrednictwem: czat z specjalistą na stronie internetowej, wiadomości e-mail, czy tez infolinii 221 333 888. Natomiast by móc złożyć wniosek o pożyczkę należy wypełnić i wysłać formularz kontaktowy, pozostałe rodzaje kontaktu służą do zaznajomienia się z propozycją, oraz dobycia odpowiedzi na dręczące pytania. BOK jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-22, w soboty i niedziele 8-20, natomiast w niektóre święta (Boże Ciało) 10-20.

Co proponują?

Przedsiębiorstwo oferuje różnorodny zakres kwot jakie można od nich pożyczyć, ponieważ wahają się one od 1000 do nawet 10 000 złotych. Natomiast okres zapłaty pożyczki waha się od 3 do 24 miesięcy w zależności od kwoty zobowiązania na jaką dany pożyczkobiorca się zdecydował.

Czy Zaplo sprawdza BIK?

Nim decyzja o przyznaniu lub również odmowie użyczenia mikropożyczki zostanie wysłana do konsumenta następuje ocena w bazach BIG, oraz BIK.

Orientacyjne opłaty

Przykładowa wysokość comiesięcznej raty dla mikropożyczki na 1000 złotych i czasu zapłaty 6 miesięcy wynosi 240 złotych natomiast łączny koszt pożyczki 1429,36 zł. W przypadku zaciągnięcia zobowiązania 1000 złotych na okres 3 miesięcy rata będzie wynosiła 440 złotych, natomiast całkowity koszt chwilówki 1216,70 zł.

Opinie o Zaplo w internecie

Korzystna opinia to niezwykle często wabik na nowych pożyczkobiorców. Firma szczególnie stara się o własna reputację, co oznacza, że pozytywna opinia jest najważniejsza. O ich rzetelności oraz łatwych zasadach przekonało się już wiele osób, przez co stworzyli bazę stałych klientów. Ciągle jednak pojawiają się nowi, którzy chcą otrzymać zastrzyk gotówki.

Poznaj również recenzję Zaplo na Crediteo.pl.

Kamil Rzepecki

Kamil Rzepecki

Od 2008 roku jestem związany z finansami. Zajmuje się pożyczkami i kredytami. Piszę porady z zakresu pożyczania i oddłużania.

Dodaj komentarz