Opinie o pożyczce w Vivus. Czy sprawdza BIK? Jakie są wymagania?

VivusPodpowiemy ci, co sprawdza i weryfikuje Vivus. Kiedy otrzymasz pożyczkę i jakie są opinie klientów.

Vivus – spółka użyczająca pożyczek dla klientow indywidualnych. Pożyczki są użyczane przez Internet, co oznacza, że nie ma obowiązku wychodzenia z miejsca zamieszkania, aby otrzymać gotówkę na dowolny cel.

Siedziba spółki znajduje się pod adresem: Vivus Finance sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. 17 Stycznia 56, 02-146 Warszawa. Kontakt z firmą jest dopuszczalny na kilka sposobów. Z wykorzystaniem numeru telefonu 221 221 227, za pośrednictwem poczty email, jak i też dzięki strony www, na której znajduje się czat z konsultantem.

Firma wyróżnia się tym, że pracują nawet w soboty i niedziele w godzinach 8-20. W pozostałe dni można się kontaktować w godzinach 8-22. Jest to więc nadzwyczaj wygodne rozwiązanie, dla kogoś kto znalazł się w potrzebie finansowej.

Promocja dla nowych klientów w Vivus

Pierwsza zaciągnięta pożyczka w firmie nie jest związana z dodatkowymi opłatami, stąd oddaje się taką sumę, jaką się pożycza. To tak zwana „darmowa pożyczka”. Zakres sum jakie wolno otrzymać waha się od 100 złotych do aż 7500 złotych. Za to czas spłaty to maksymalnie 30 dni, z możnością przedłużenia zapłaty pożyczki o 7, 14 lub 30 dni za dodatkową opłatą.

Dodatkowo teraz trwa okazja, w której do każdej zaciągniętej pożyczki konsument zdobywa talon o wartości 500 zł do użycia na stronie www fly.pl. Inna promocja jest taka, w której jeśli osoba polecona zaciągnie pożyczkę to polecający zdobywa na konto 30 złotych prowizji.

Vivus a BIK

Zanim zostanie podjęta decyzja o przyznaniu pożyczki danemu konsumentowi jego dane są analizowane w BIK.

Przykładowe opłaty

Przykładowa pierwsza pożyczka na kwotę 1000 złotych na okres 30 dni powoduje, że po tym czasie do spłacenia mamy wyłącznie i wyłącznie 1000 złotych. W przypadku drugiej pożyczki na tę samą kwotę i ten sam czas, suma do zapłaty będzie wynosiła 1180 złotych z uwagi na prowizję 171,80zł oraz odsetki 8,20 zł.

Opinie o Vivus

Firma pozabankowa jest całkiem znana, dzięki temu wiele osób chętnie z niej korzysta. Na forach można przeczytać korzystne opinie także jeśli chodzi o prędkość rozpatrzenia wniosku, jak i samą obsługę konsumenta. Niewątpliwą zaletą jest dostępność siedem dni w tygodniu.

Kamil Rzepecki

Od 2008 roku jestem związany z finansami. Zajmuje się pożyczkami i kredytami. Piszę porady z zakresu pożyczania i oddłużania.

Dodaj komentarz