VIA SMS opinie, recenzja, kontakt. Czy sprawdza BIK?

VIA SMSZnajdź odpowiedzi na pytania o VIA SMS. Zweryfikuj opinie. Dowiedz się, czy spełniasz ich wymagania i czy sprawdzają BIK.

Via SMS to pożyczka za pośrednictwem internetu. Spółka udziela mikropożyczki na bardzo atrakcyjnych warunkach, dzięki temu, nawet jeśli ktoś do tej pory był ostrożny, to zdecyduje się na pomoc z ich strony.

Właścicielem firmy jest: VIA SMS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 123A, 02-017 Warszawa. Pracownicy są do dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, wolno się z nimi kontaktować za pośrednictwem poczty e-mail, Skype, telefonu (22) 291 53 55. Z marką można się kontaktować od poniedziałku do piątku w godzinach 8-22, w soboty w godzinach 8-18, i w niedziele w godzinach 8-16. Wolno także zostawić wiadomość z prośbą o kontakt na ich stronie internetowej. Kolejnego dnia doradca skontaktuje się z klientem w wybrany przez niego sposób. Eksperci będą w stanie odpowiedzieć na wszystkie zapytania, oraz udzielić maksymalnie rozbudowanej i wartościowej odpowiedzi na zadane pytania.

Jak otrzymać pożyczkę w VIA SMS?

Jedyną dopuszczalną formą złożenia wniosku o pożyczkę jest kwestionariusz na ich witrynie internetowej. Można pożyczyć chwilówkę od 100 do choćby 4 000 złotych. Natomiast okres spłaty pożyczki waha się od 7 do 30 dni.

Czy VIA SMS sprawdza BIK?

Zanim zapadnie decyzja o przyznaniu czy tez odmowie udzielenia mikropożyczki dane konsumenta są sprawdzane w bazach BIK i KRD.

Początkowa pożyczka nie jest objęta oprocentowaniem co oznacza, że gdy ktoś zaciągnie zobowiązanie na sumę 1000 złotych na okres 30 dni, to po tym czasie ma do spłaty tylko 1000 złotych. Oczywiście w sytuacji gdy klient spóźni się ze spłatą, przedłuży czas zwrotu pieniędzy zostaje automatycznie narażony na dodatkowe wydatki związane z tą transakcją.

Opinie o VIA SMS

Pozytywna opinia wynika z tego, że spółka szczególnie dba o reputacje. Starają się stwarzać warunki umowy w taki sposób, by zabezpieczyć nie tylko siebie lecz również konsumenta. Korzystna opinia sprawia, że do firmy zgłaszają się nie tylko kolejni pożyczkobiorcy, lecz tacy, którzy już korzystali z jej usług.

Kamil Rzepecki

Kamil Rzepecki

Od 2008 roku jestem związany z finansami. Zajmuje się pożyczkami i kredytami. Piszę porady z zakresu pożyczania i oddłużania.

Dodaj komentarz