Takto Finanse opinie, recenzja pożyczki online

Takto FinanseTakto Finanse – pożyczka w tej firmie łączy w sobie wysokie sumy możliwe do pożyczenia, przy zachowaniu niezwykle długiego okresu spłaty. Jest to wskutek tego optymalne rozwiązanie dla osób, które znalazły się w trudnej sytuacji finansowej.

Lokal firmy znajduje się pod adresem: ul. Braniborska 58-68, 53-680 Wrocław. Natomiast jeżeli chodzi o kontakt to jest on możliwy, za pomocą formularza kontaktowego, wiadomości elektronicznej, jak i także za pośrednictwem numeru telefonu 801 006 206.

Co oferują?

Spółka oferuje pożyczki ratalne od kwoty 500 zł do nawet 10 000 zł. Natomiast czas spłaty zobowiązania waha się od 6 aż do 36 rat.

Czy Takto Finanse sprawdza BIK? Jakie są opłaty?

Przed podjęciem decyzji o przyznaniu pożyczki, firma weryfikuje informacje o pożyczkobiorcy w następujących bazach: BIG, BIK, ERIF, KRD, KBIG. Kwota spłaty jest zależna od wielkości zadłużenia na jakie konsument się zdecyduje i od czasu jego spłaty. Na przykład dla sumy pożyczki w wysokości 1000 złotych, wziętej na 2 lata, miesięczna rata będzie wynosiła 85 złotych.

Wady i zalety pożyczki w Takto Finanse

Wielką zaletą spółki pożyczkowej jest to, iż akceptuje różne źródła dochodu, również te deklarowane. Daje to stąd możność wzięcia pożyczki, oraz zadowolenia z tej decyzji.

Decyzja o przyznaniu pożyczki następuje nawet w ciągu godziny od przesłania dokumentów, co powoduje, że klienci często korzystają właśnie z tej możliwości. Natomiast sam przelew też jest realizowany ekspresowo, ponieważ firma korzysta z usług BlueMedia, a to oznacza, że omijane są sesje bankowe i pieniądze można uzyskać nawet w 15 minut. Ogromną zaletą firmy jest możność posiadania i spłacania dwóch pożyczek równocześnie. Warunki są dopasowane do konkretnego konsumenta.

Kamil Rzepecki

Od 2008 roku jestem związany z finansami. Zajmuje się pożyczkami i kredytami. Piszę porady z zakresu pożyczania i oddłużania.

Dodaj komentarz