Może Kredyt w SKOK Kopernik? Opinie o SKOK Kopernik

Skok KopernikOfert kredytowych jest obecnie bez liku. Możesz skorzystać z ofert Banków komercyjnych, Banków Spółdzielczych czy Kas SKOK.Tych ostatnich zazwyczaj nawet jeśli masz pewne problemy w BIK. Większość jednak nie wie jak wiele jest tych KAS, znając tylko te największe czyli SKOK Stefczyka, który promuje się dość mocno. Alternatywą dla niego może być choćby SKOK Kopernik, jest to mniejsza kasa, ale oferta jest z pewnością ciekawa, podobna a nawet konkurencyjna. Czego możesz tam szukać?

SKOK Kopernik ma obecnie ok 60 oddziałów, współparcuje też z niektórymi pośrednikami. Kto może się staraćo kredyt w SKOK Kopernik?

Klient który jest akceptowalny to osoba w wieku od 20 do 77 lat( w momencie spłaty).
Zródła dochodu jakie będą brane pod uwagę to umowa o pracę, emerytura,renta, świadczenie przedemerytalne.
Inne zródła są określane jako dodatkowe więc na standardowych zasadach mogą nie wystarczać.

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą możesz liczyć na kredyt już po 3 miesiącach od momentu jej założenia.
Nie będziesz potrzebował zaświadczeń o dochodach czy z ZUS i US o niezaleganiu. Wszytsko na oświadcdzenie więc
jest to ciekawa propozycja bo mało jest opcji finansowania młodej firmy. Problem to niewielka kwota jaką można uzyskać bo do 20 000 zł oraz konieczność posiadania zabezpieczenia w formie poręczyciela, ale i tak warto spróbować.

Druga grupa która powinna zainteresować sie pożyczkami w SKOK Kopernik to osoby z taz. czystym BIK. Jesli jesteś młody i nie miałeś żadnego kredytu, to pewnie wiesz jak cieżko cokolwiek dostać w banku. Dodatkwo każde zapytanie powoduje dalsze zmniejszenie szans, pogorszenie oceny kredytowej i wszystko zaczyna sie zamykać…
Mało jest banków które dadzą cokolwiek takiej osobie, tym bardziej z dużą ilością zapytań. Podobnie jest ze starszymi osobami, które miały tak zwany ” czyszczony BIK” niestety nie jest to atutem w oczach analityków.
Szansa jest jednak w SKOK Kopernik, który udziela kredyty wlaśnie osobom z Pustym BIK, może kwoty nie będą ogromne na początku ale 10 000 zł można uzyskać spokojnie.

Przykładowe koszty?

Rata pożyczki na 10 000 zł na 59 miesięcy to ok 250 zł
dla 30 000 zł ok 750 zł
Moze sie to różnić w zależnosći od historii kredytowej

Minimalny dochód?
Dla emeryta i rencisty 800 zł
Dla pracującego 1000 zł

Co zrobić żeby ubiegać sie o pożyczkę w SKOK Kopernik? Możesz iść do oddziąłu i tam złożyć wniosek.
Możesz też napisać do mnie na info@poprostukredyty.pl i wszytsko załatwić na odległosć…
Będziesz musiał podjechać tylko na podpisanie umowy do oddziału w swojej okolicy:)

Kamil Rzepecki

Od 2008 roku jestem związany z finansami. Zajmuje się pożyczkami i kredytami. Piszę porady z zakresu pożyczania i oddłużania.

Dodaj komentarz