Provident opinie o pożyczce. Czy sprawdza BIK?

ProvidentSprawdź najważniejsze informacje o Providencie. Czy spełnisz wymagania? Czy zaglądają do BIK? Ile są w stanie ci pożyczyć?

Provident to jedna z bardziej znanych spółek udzielających pożyczek. Posiadaja szeroki zakres kwot, które można pożyczyć i jasne reguły działania usług. To powoduje, że z każdym rokiem cieszy się coraz to większym zainteresowaniem ze strony klientów.

Siedziba firmy znajduje się pod adresem: Provident Polska S.A. Ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa. Natomiast kontakt z nimi jest możliwy na kilka różnych sposobów. Przede wszystkim wiele osób korzysta z formularza na stronie internetowej. Istnieje też możliwość nawiązania kontaktu za pomocą poczty elektronicznej, lub pod numerem telefonu 600 200 200. Konsultanci Providenta są dostępni przez cały tydzień: od poniedziałku do piątku w godzinach 8-21, z kolei w soboty i niedziele w godzinach 9-15. Na wysłane formularze dość prędko odpisują, co jest bez wątpienia wielką zaletą firmy.

Provident a BIK

Nim pożyczka zostanie zatwierdzona, konsument jest analizowany w następujących miejscach : Rejestru Dłużników ERIF Biura Informacji Gospodarczej S.A., Krajowego Biura Informacji Gospodarczej S.A. Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A., Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej.

Wysokość pożyczki w Provident

Provident pożycza od 300 do nawet 15 000 zł, jest to w związku z tym dość wysoka rozpiętość kwotowa, jak na spółkę udzielająca pożyczek. Na uwagę zasługuje nie tylko nadzwyczaj szeroki zakres co do wielkości zobowiązań, lecz także bardzo dobra opieka ze strony konsultanta firmy Provident, także chęć rozwiązania problemu w ten sposób, aby każda ze stron była w pełni zadowolona.

Termin spłaty zaciągniętego zobowiązania w Providencie waha się między 3 a 24 miesiące, w zależności od kwoty zaciągniętej pożyczki, oraz możliwości finansowych danego pożyczkobiorcy.

Przykład pożyczki

Orientacyjna rata pożyczki dla kwoty zobowiązania w wielkości 1000 złotych i rozłożenia jej na 12 miesięcy wynosi 132,31 złotych.

Spółkę wyróżnia dwudziestoletnia działalność na polskim rynku, wskutek tego wielu użytkowników zdążyło już skorzystać z ich oferty. Przez tak długi czas zdążyła zgromadzić wielu stałych klientów, jacy w momencie gdy pojawią się trudności finansowe, przychodzą po ratunek właśnie do niej.

Kamil Rzepecki

Od 2008 roku jestem związany z finansami. Zajmuje się pożyczkami i kredytami. Piszę porady z zakresu pożyczania i oddłużania.

Dodaj komentarz