Prosto liczony Kredyty Gotówkowy W Credit Agricole

kredyt gotówkowy w Credit AgricoleNie wiem jak wy, ale ja mam często problem z tym że ciężko czasem dotrzeć do informacji ile dany kredyt faktycznie kosztuje. Ciężko uzyskać informację o wszystkich kosztach zawartych w danej umowie, zazwyczaj trzeba zagłębiać się w warunki umowy, a nie o to chodzi przecież żeby dowiedzieć się o tym po jej podpisaniu a w trakcie naszych poszukiwań.

Banki nie ułatwiają zdecydowanie tego, dlatego nie jest łatwe porównanie kilku konkurencyjnych ofert i trzeba  bardzo uważać żeby się nie naciąć np. na wysokie ubezpieczenia i prowizje.

Dlatego cieszy mnie podejście Banku  Credit Agricole, które oferuje swój Kredyt Prosto liczony. Idea jest prosta i godna polecenia dla innych bankowców. Chcesz poznać szczegóły tej oferty ?

To co wyróżnia kredyt gotówkowy w Credite Agricole to niskie koszty, które od razu znamy i możemy sami policzyć ile za ten kredyt zapłacimy.

Mianowicie 10 zł za każdy pożyczony 1000 zł, proste prawda?

Pożyczyć możesz maksymalnie 120 000 zł na okres do 6 lat.

Decyzje dostaniesz zazwyczaj w ciągu 1 dnia.

O kredyt starać mogą się osoby pracujące, emeryci, renciści, a także prowadzący działalność gospodarczą, co ciekawe w  Credit Agricole nie ogranicza maksymalnego wieku kredytobiorcy …

Do kredytu obowiązkowo dodawany jest Pakiet ubezpieczenia, który chroni kredytobiorcę także od następstw nieszczęśliwych wypadków czy utraty pracy.

Kredyt gotówkowy w Credit Agricole jest naprawdę tani. Oprocentowanie kredytu to nieco ponad 12 % co jest jedną z niższych ofert dla kredytów gotówkowych na rynku.

Jeśli szukasz prostego, taniego kredytu warto skorzystać z kredytu Prosto liczonego w Credit Agricole, aby to zrobić możesz wysłać zapytanie do Banku TUTAJ

Kamil Rzepecki

Kamil Rzepecki

Od 2008 roku jestem związany z finansami. Zajmuje się pożyczkami i kredytami. Piszę porady z zakresu pożyczania i oddłużania.

Dodaj komentarz