Pożyczki pozabankowe ofin.pl w praktyce

OfinPożyczki udzielane przez Ofin.pl to usługi finansowe krótkoterminowe. Otrzymać można ją w sposób szybki i prosty ponieważ nie jest wymagana historia kredytowa uzyskiwana z Biura Informacji Kredytowej.

Otrzymanie pożyczki wiąże się z wypełnieniem wniosku online, w którym podajemy pesel oraz numer konta bankowego. Po wysłaniu w przeciągu 15 minut otrzymuje się zwrotną informację potwierdzającą przyznanie. Firma udostępniła również możliwość zgłoszenia wniosku za pomocą wiadomości tekstowej (sms). Po otrzymaniu pozytywnej opinii o otrzymaniu pożyczki należy przelać z własnego konta bankowego jeden grosz potwierdzając tym samym dane osobowe na jedno z czterech kont udostępnianych przez Ofin.pl.

Pożyczka udzielana jest na okres 15 dni, miesiąc lub dwa miesiące począwszy od dnia wypłaty gotówki. Zobowiązanie finansowe może być spłacona wcześniej niż przewidywał to okres określony w umowie. Pierwsza pożyczka może być przyznana maksymalnie do kwoty 400. Spłata pierwszego zobowiązania w terminie umożliwia zaciągnięcie kolejnej pożyczki już w wyższej kwocie maksymalnie do dwóch tysięcy złotych udzielanej na 60 dni. Kredyty udzielane są jedynie osobom fizycznym, co za tym idzie nie ma możliwości zaciągnięcia pożyczki na firmę. Pierwszą kwotę zadłużenia dostarcza kurier wraz z umową wtedy też sprawdzana jest poprawność podanych danych.

Pożyczkę w ofin.pl może otrzymać każdy, kto znajduje się w przedziale wiekowym od 21 do 70 roku życia oraz nie są zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Długów. Oprocentowanie pożyczki ustalane jest na równi z czterokrotnością stopy kredytu lombardowego Narodowego Banku Polskiego. Roczną rzeczywistą stopę oprocentowania kredytu wylicza się zgodnie ze wzorem umieszczonym w Załączniku do Ustawy o Kredycie Konsumenckim. Wielkość stopy oprocentowania kredytu w dużej mierze zależy od okresu, na jaki udziela się pożyczki.

W Ofin.pl nie jest wymagane informowanie firmy udzielającej pożyczki o celu i przeznaczeniu pożyczonych pieniędzy. Dzięki ciągłemu rozwojowi firmy i dbaniu o klienta oraz oferowaniu wysokiej, jakości usług wiele osób chętnie korzysta z szybkich pożyczek w Ofin.pl.

Kamil Rzepecki

Od 2008 roku jestem związany z finansami. Zajmuje się pożyczkami i kredytami. Piszę porady z zakresu pożyczania i oddłużania.

Dodaj komentarz