Pożyczki Pozabankowe Incredit w praktyce

IncreditIncredit to nowa firma oferująca pożyczki pozabankowe  na dowolny cel bez zaświadczeń i dokumentów.

Aby otrzymać pożyczkę w incredit należy wypełnić wniosek przez Internet na stronie incredit.pl.

Po wypełnieniu wniosku kredytobiorca wpłaca 1 grosz na konto pożyczkobiorcy a po rozpatrzeniu wniosku ze skutkiem pozytywnym otrzymuje pieniądze na konto.

Składając wniosek droga elektroniczną klient nie składa dodatkowo żadnych dokumentów ponieważ firma zweryfikuje dane podane przez niego.

 Co firma Incredit może zaoferować swoim klientom? Jakie warunki trzeba spełnić żeby otrzymać pożyczkę?

Do kogo są skierowane pożyczki?  Dla każdego mieszkańca całego kraju spełniającego poniższe warunki:

– mieści się w przedziale wieku od 20 do 65 lat.

– nie jest wpisana w rejestrze dłużników zarówno obecnych jak i byłych.

– jest posiadaczem konta bankowego oraz telefonu

– jest osobą posiadającą stały dochód

Przykładowe koszty pożyczki incredit?

Jedną z kwot które można uzyskać w incredit jest to 500zł na okres 30 dni. Po okresie miesiąca kwota należna do spłaty wynosić będzie 625,00zł. Pożyczkobiorca podpisując umowę kredytową zobowiązuje się do spłaty pożyczki w okresie jednego miesiąca.

Poza pożyczką w wysokości 500zł nowi pożyczkobiorcy mogą także zaciągnąć kredyt w wysokości 1000zł a stali klienci nawet 5000zł.

Dodatkowo pożyczkę można wziąć nawet mając inny kredyt w którymkolwiek z banków lub instytucji aczkolwiek nie jest możliwe wzięcie dwóch pożyczek w Incredit .

Klient ma prawo do odstąpienia od umowy w terminie do 14 dni od jej zawarcia. Ma także prawo do przedterminowej spłaty zadłużenia całej lub jej części jeśli spłacie także odsetki za praktyczny okres korzystania z kredytu. W przypadku niemożności spłaty kredytu należy się skontaktować z pożyczkobiorcą w celu przedłużenia czasu kredytowania aczkolwiek każdy dzień zwłoki wiąże się z naliczeniem większej kwoty odsetek.

Kamil Rzepecki

Od 2008 roku jestem związany z finansami. Zajmuje się pożyczkami i kredytami. Piszę porady z zakresu pożyczania i oddłużania.

Dodaj komentarz