Sprawdzamy Pożyczka OK – opinie, wymagania. Kiedy otrzymasz pożyczkę?

Pożyczka OKDowiedz się więcej o firmie Pożyczka OK. Kto za nią stoi i czy sprawdza BIK. Przeczytaj opinie klientów.

Pożyczka OK to przedsiębiorstwo zajmująca się świadczeniem pożyczek do kwoty 5000 złotych. Jej właścicielem jest firma, która znajduje się pod adresem: SMS Kredyt Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, (50-125) Wrocław, ul. Św. Mikołaja 8-11.

Etapy przyznania pożyczki

Tryb pożyczania od niej pieniędzy przedstawia się następująco: na samym początku trzeba wypełnić wniosek internetowy, kolejnym etapem jest oczekiwanie na wiadomość SMS z decyzją. Jeżeli będzie ona korzystna należy czekać na listonosza z umową pożyczki, którą należy podpisać. Później trzeba czekać na przelew, bądź także wiadomoś, że gotówkę można w tym momencie odebrać w okienku pocztowym lub w swoim banku.

Firma zaręcza, że przy zgodnym i punktualnym spłacaniu zobowiązania, klient nie będzie narażony na żadne dodatkowe wydatki.

Ile możesz otrzymać?

Pożyczka OK udziela pożyczek w zakresie kwot od 1500 do 5000 złotych, aczkolwiek czas spłaty jest godny uwagi, albowiem wynosi on maksymalnie 30 miesięcy. Jest to zatem oferta dla osób, którzy potrzebują gotówkę, a równocześnie potrzebowałyby pomału spłacać dług rozłożone na kilka miesięcy.

Pożyczka OK a sprawdzenie w BIK

Zanim firma udzieli pożyczki, analizuje konsumenta w następujących miejscach: BiG (InfoMonitor, ERIF lub KRD).

Orientacyjne opłaty

Przykładowa rata dla pożyczki w wysokości 1500 zł zaciągniętej na czas 30 miesięcy wynosi 106,73 złotych. Za to z prowizjami i odsetkami całkowita suma do spłaty wynosi 3201,75 zł.

Opinie o Pożyczka OK

Pożyczka OK ma dobre opinie z uwagi na szybkość realizacji usługi, oraz ekspresowy przelew. W tych usługach komentarze stawiają nad wyraz duży nacisk na czas, ponieważ każdemu z konsumentów się spieszy. Firma cieszy się dobrą opinią wśród nowych i stałych klientów.

Co do minusów, można zwrócić uwagę, iż wyłącznym sposobem kontaktu jest formularz na stronie firmy. W zamian spółka jest w stanie w krótkim okresie odesłać odpowiedź.

Kamil Rzepecki

Od 2008 roku jestem związany z finansami. Zajmuje się pożyczkami i kredytami. Piszę porady z zakresu pożyczania i oddłużania.

Dodaj komentarz