Pożyczka w Incredit – opinie, czy sprawdza BIK. Kontakt i wymagania

IncreditAnalizujemy ofertę firmy Incredit. Zagladamy ile zapłacisz. Przedstawiamy opinie i wymagania.

Incredit – spółka świadcząca usługi w zakresie szybkich pożyczek bez konieczności wychodzenia z domu.

Siedziba spółki znajduje się pod adresem: Al. Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa. Kontakt z spółką jest dopuszczalny na parę sposobów. Najpopularniejszym wydaje się być kontakt telefoniczny z obsługą konsumenta pod numerem 22 101 05 00, lub też dzięki poczty elektronicznej. Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8-21, za to w soboty 8-20.

Jak dużo możesz pożyczyć i na jak długo? Czy Incredit sprawdza BIK?

Minimalna kwota pożyczki, jaką można dostać w tej firmie wynosi 600zł, z kolei maksymalna aż 10 000zł. Przed przyznaniem pożyczki, klient jest sprawdzany we wszelkich możliwych bazach, w tym w BIK, KRD. Wskutek tego w momencie gdy o pożyczkę stara się osoba, która miała wcześniej kłopoty z punktualną spłatą zobowiązań, może mieć ona problem z otrzymaniem pozytywnej decyzji na składany wniosek.

Orientacyjna rata pożyczki dla kwoty 1000 zł, zaciągniętej na maksymalny czas czyli 24 miesiące wynosi 85,42 zł.

Przedsiębiorstwo oferuje także promocje, w której za polecenie osoby, która skorzysta z propozycji firmy otrzymuje się 50 złotych. Jest to zatem sposób na ekstra zarobek.

Rejestracja w Incredit

Incredit oferuje usługi w zakresie szybkich pożyczek bez potrzeby wychodzenia z domu. Jest to wyśmienite rozwiązanie, dla osób, które znalazły się w skomplikowanej sytuacji, i nagle potrzebują pieniędzy. By być w stanie ukończyć rejestrację, powinno się pod określony numer bankowy przelać opłatę aktywacyjną w wysokości 1 grosza. Po otrzymaniu przez nich przekazu, kwota ta zostanie zwrócona klientowi na konto, a procedura rejestracji zostanie zakończony.

Opinie o Incredit

Wielką zaletą firmy jest działalność przez sześć dni w tygodniu, co daje nadzwyczaj szybką pomoc w pilnych sprawach. W razie potrzeby pieniędzy, dla stałych konsumentów procedura jest ułatwiona. Z kolei w sytuacji, w którym pojawiają się kłopoty z płatnością rat można wypracować kolejny plan spłaty zobowiązania wraz z konsultantem Incredit. W każdej sytuacji BOK służy klientowi poradą, za co również spółka Incredit jest chwalona w opiniach.

Kamil Rzepecki

Od 2008 roku jestem związany z finansami. Zajmuje się pożyczkami i kredytami. Piszę porady z zakresu pożyczania i oddłużania.

Dodaj komentarz