Pożyczka Gotówkowa AASA Kredyt – opinia i warunki

Aasa KredytAasa Kredyt to firma działająca w internecie oferująca pożyczki pozabankowe, dostępne dla klientów indywidualnych. Aasa Kredyt Polska to część skandynawskiej grupy działającej w sektorze szybkich i prostych pożyczek.

Jeśli w banku usłyszałeś odmowę, masz kolejną alternatywę i możliwość uzyskania gotówki mimo gorszej historii kredytowej czy problemów ze zdolnością kredytową.

Zobacz szczegóły oferty Aasa Kredyt, co możesz uzyskać i na jakich warunkach.

Aasa Kredyt oferuje  pożyczki dla klientów między 20 a 65 rokiem życia,  którzy mają stały dochód.

Jakie dokumenty należy przedstawić, aby otrzymać pożyczkę? Standardowo nie ma potrzeby przedstawiania żadnych dodatkowych dokumentów. W wyjątkowych sytuacjach możesz zostać poproszony o wyciąg z konta bankowego czy zaświadczenie o zatrudnieniu.

Jak ubiegać się o pożyczkę w Aasa Kredyt? 

Ubieganie się o pożyczkę jest łatwe – po prostu należy wypełnić wniosek na  stronie internetowej lub zadzwonić do biura obsługi klienta.

Po udzieleniu informacji, wypełnieniu wniosku i przesłaniu go, czekasz na wstępną decyzję która będzie wydana tego samego dnia. Jeśli jest pozytywna musisz wykonać przelew weryfikacyjny na kwotę 1 zł co pozwala potwierdzić czy rachunek bankowy należy do Ciebie.

Potem dostajesz umowę na email a potem zostanie ona wysłana kurierem. Musisz ją podpisać i odesłać. Jeśli wszystko będzie się zgadzało Aasa Kredyt prześle Ci gotówkę na wskazany rachunek bankowy po dostarczeniu umowy wciągu maksymalnie kilku dni.

Spłaty następują na konto bankowe firmy, w ratach miesięcznych.

Jakie są koszty pożyczki Asa Kredyt? Możesz uzyskać od 1000 do 3000 zł na maksymalnie 24 miesiące.Do raty kapitałowej oprócz raty kapitałowej i odsetek doliczane są opłaty administracyjne w wysokości 9 zł miesięcznie oraz opłata przygotowawcza rozłożona na raty( kwota 299 zł podzielona przez okres na jaki bierzesz pożyczkę) .

Oto przykładowe koszty dla Kwoty 3000 zł na 24 miesiące:

 

Jak wynika z tego harmonogramu spłacamy łącznie nieco ponad 3700 zł co wydaje się niezła propozycją, oprocentowanie bazowe to 9 % a rzeczywiste to 24 % .

Kamil Rzepecki

Od 2008 roku jestem związany z finansami. Zajmuje się pożyczkami i kredytami. Piszę porady z zakresu pożyczania i oddłużania.

Dodaj komentarz