Pożyczka dla firm w Providencie

ProvidentPożyczki w Providencie kojarzą się głównie z kredytami dla klientów indywidualnych, ale nic bardziej mylnego. Firma Provident rozwija się, czego skutkiem było przygotowanie oferty również dla firm.

Wiadomo, że każda nowo powstająca firma potrzebuje wkładu finansowego i właśnie miedzy innymi dla takich firm skierowana jest ta oferta.

Otrzymanie kredytu dla nowych Klientów jest możliwe do sumy 7000 zł (siedmiu tysięcy). Gotówkę otrzymuje się w ciągu 48 godzin. Aby otrzymać taki kredyt wystarczy minimum formalności – potwierdzenie wpisy w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej ( CEIDG), dowód osobisty, dokument poświadczający dane adresowe jedynie w nielicznych przypadkach zaświadczenie o dochodach.

Istnieje możliwości wliczenia kosztów kredytu w koszty prowadzenia działalności gospodarczej. Raty spłacane są w systemie tygodniowym poprzez przelewy bankowe lub polecenie zapłaty na rachunek Provident. Dogodny okres spłat w ratach; 30, 45, 60 i 90. Pożyczka jest ubezpieczona.

Podpisanie umowy o pożyczkę odbywa się u klienta, pieniądze zaś przekazuje się na jego rachunek bankowy. Pożyczka udzielana jest na dowolny cel. W przypadku, gdy chcemy spłacić kredyt wcześniej należy skontaktować się z przedstawicielem lub zadzwonić na numer infolinii, która udostępnia Provident.

Provident rozpatruje wszystkie wnioski indywidualnie. Kredyt udziela się na podstawie systemu oceny zdolności kredytowej Klienta ( wpis do rejestru dłużników BIK – w Providencie umożliwia otrzymanie pożyczki). Korzystając z kredytu, który udziela firma Provident mamy pewność elastyczności obsługi, szybkości, dostępności i wygody, jaką daje kontakt z Przedstawicielem, czy też przelewu bankowego. Udzielana pożyczka nie wymaga poręczenia a koszty pożyczki są stałe i dobrze znane jeszcze przed podpisaniem umowy przez Klienta.

Złożenie wniosku jest bardzo proste możesz zrobić to tutaj, a potem skontaktuje się z  Tobą przedstawiciel firmy w celu umówienia spotkania i podpisania umowy.

Kamil Rzepecki

Od 2008 roku jestem związany z finansami. Zajmuje się pożyczkami i kredytami. Piszę porady z zakresu pożyczania i oddłużania.

Dodaj komentarz