Pożyczka-Chwilówka Sohocredit w Praktyce

soho creditSzukasz Pożyczki bez BIK? Ostatnio pisałem o OK Money, jak widać konkurencja coraz większa i w czasach kiedy uzyskanie pożyczki w Banku jest coraz trudniejsze a coraz więcej osób nie ma na to szans, firm zajmujących się pożyczaniem pieniędzy pojawia się coraz więcej. Oczywiście Sohocredit działa już w Polsce dość długo. Nie jest to nieznana firma, dosyć mocno promuje się w sieci. Od razu trzeba napisać że to nie „oszuści” :) Dużo jest osób podszywających się pod tego typu firmy i próbujących wyciągnąć jakieś pieniądze od ludzi którzy szukają pożyczek. W tym wypadku zdecydowanie tak nie jest:) Shocredit działa nie tylko w Polsce, ale także w Hiszpanii czy na Litwie. Ale dosyć lania wody. Na co możesz liczyć składając wniosek o pożyczkę  w Sohocredit i jakie warunki dostaniesz?

Więc od początku… Co musisz najpierw zrobić żeby dostać pożyczkę?

Standardowo, wygląda to tak:  Najpierw należy się zarejestrować na tej stronie .

Trzeba podać podstawowe dane z dowodu, nr. telefonu no i nr. konta bankowego.

Potem potwierdzamy wszystko, i musimy wysłać przelew weryfikacyjny na kwotę 1 zł z podanego wcześniej rachunku bankowego( musi to być nasz rachunek, czyli my musimy być właścicielami).

Po takiej weryfikacji trzeba złożyć wniosek o pożyczkę ze swojego panelu na stronie www, przez telefon lub sms.

Decyzja będzie podjęta dość szybko w zasadzie w godzinę, może dwie a informacje o tym dostaniesz sms-em . Jeśli będzie pozytywna gotówkę dostaniesz na konto, w zależności od tego gdzie je masz może to potrwać od kilku godzin do 1 dnia roboczego.

Za pierwszym razem możesz pożyczyć kwotę od 250 do 500 zł, za drugim do 1200 zł a następne już do 1500 zł na okres do 30 dni.

Jeśli masz problem ze spłatą masz możliwość przedłużenia okresu spłaty, po uregulowaniu kosztów z tym związanych.

Żeby starać się o pożyczkę musisz mieć stałe zameldowanie, telefon, oraz rachunek bankowy. Do tego widełki wiekowe to 18-65 lat.

Firma nie sprawdza BIK, ale jeśli miałeś kłopoty z rejestrami niesolidnych dłużników może zdarzyć się odmowa.

Przykładowe Koszty :

Przy pożyczce 300 zł na 15 dni spłacasz 336,15 zł

Przy pożyczce 300 zł na 30 dni spłacasz 357,30 zł

Kamil Rzepecki

Od 2008 roku jestem związany z finansami. Zajmuje się pożyczkami i kredytami. Piszę porady z zakresu pożyczania i oddłużania.

Dodaj komentarz