Panda Money opinie, recenzja, wymagania

PandaMoneyZnajdź najważniejsze dane o Panda Money. Dowiedz się, jak możesz skontaktować się z firmą. Czy sprawdza BIK i jakie opinie o Panda Money mają klienci.

Panda Money reklamuje się tym, że ma proste i zrozumiałe zasady a opłaty są przejrzyste i niskie. Owszem przeglądając zasób strony internetowej pod adresem pandamoney.p można odnieść wrażenie, że spółka bardzo stara się by ich przyszły klient wiedział na co się decyduje, oraz by znał reguły na jakich korzysta z ich usług.

Panda Money należy do Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, 00-838 przy ul. Prostej 32. Natomiast kontakt z doradcą spółki jest możliwy na kilka sposobów.

Najbardziej popularnym jest formularz znajdujący się na stronie internetowej, dodatkowym to kontakt za pomocą poczty e-mail, telefonu 71 88 11 070, bądź też portalu internetowego Facebook. Wniosek o pożyczkę można złożyć jedynie z wykorzystaniem formularza znajdującego się na stronie Panda Money. Pracownicy są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 9-18.

Ile mogę pożyczyć za pierwszym razem?

Kwoty, które można pożyczyć wahają się od 100 do 1800 złotych. Jest to tak zwana mikropożyczka, bowiem maksymalny czas na jaki jest udzielana wynosi 30 dni, z szansą jej odroczenia.

Czy Panda Money sprawdza BIK?

Decyzja o rozpatrzeniu wniosku zazwyczaj trwa parę minut, jednak nim zostanie ona podjęta, klient jest weryfikowany w BIK oraz KRD. Negatywne opinie w tych bazach dłużników nie przekreślają możliwości pozytywnego rozpatrzenia wniosku.

Orientacyjne opłaty na podstawie przykładu

Przykładowy koszt zaciągnięcia pożyczki w wysokości 1000 złotych wygląda różnie, w zależności od okresu na jaki takie chwilówki zostało podpisane. I przy na przykład, kiedy czas spłaty został określony na 7 dni, należy spłacić 1077,6 zł, przy 15 dniach suma wynosi 116,44 zł, lecz w sytuacji, w jakim decydujemy się pożyczyć tę kwotę na 30 dni, należy spłacić 1282,88 zł.

Panda Money opinie

Instytucja pożyczkowa świetnie sprawdzi się dla kogoś, komu zabrakło do wypłaty. Jasne i przejrzyste reguły, oraz rzetelne warunki powodują, że sporo osób przekonało się, że warto jest im zaufać. Pozytywne opinie w sieci także są ważnym argumentem.

Kamil Rzepecki

Od 2008 roku jestem związany z finansami. Zajmuje się pożyczkami i kredytami. Piszę porady z zakresu pożyczania i oddłużania.

Dodaj komentarz