Opinie o Ratka.pl – pożyczka ratalna do 10000 złotych. Czy bez BIK?

Ratka.pl pożyczkaW tym miejscu odpowiemy na twoje pytania o Ratka.pl. Opinie klientów, wymagania wiekowe i przykładowe opłaty – to wszystko znajdziesz tylko u nas.

Ratka.pl – oferta pożyczki ratalnej dla osób w wieku od 20-80 lat, posiadających stały dochód i obywatelstwo Polskie. Pomogli już wielu osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji.

Siedziba firmy znajduje się pod adresem: ul. Pilchowicka 27/8, 02-175 Warszawa. Kontakt z biurem obsługi klienta jest możliwy za pośrednictwem formularza na ich stronie internetowej, za pomocą telefonu pod numerem 801 40 40 40, jak i również przez pocztę elektroniczną.

Ile można pożyczyć w Ratka.pl?

W zależności od oczekiwań klienta można wybrać sposób najlepiej dla siebie dobrany. Skala kwot jakie można pożyczyć w Ratka.pl waha się od 1000 do nawet 10 000 złotych. Natomiast jeśli chodzi o termin spłaty pożyczki to wynosi on od 10 do nawet 24 miesięcy. Jest to w związku z tym bardzo porządne rozwiązanie, dla kogoś kto znajduje się w ciężkiej kondycji finansowej i nie pragnąłby na dodatek obarczać swojego budżetu domowego.

Czy Ratka.pl sprawdza BIK i KRD?

Zanim zapadnie korzystna ocena dla złożonego wniosku, na samym początku każdy z wnioskodawców jest analizowany w Biurze Informacji Gospodarczej (InfoMonitor, ERIF lub KRD). To właśnie z tego względu osoby, które miewały problemy z regulowaniem rat w terminie, mogą mieć kłopot z dostaniem pożyczki w tej Ratka.pl.

Orientacyjne opłaty

Przykładowa wysokość raty dla pożyczki w wysokości 1000 złotych i czasu spłaty 22 miesięcy wynosi 75,94 zł, niemniej każda kolejna rata jest malejąca. Oznacza to, że wraz z biegiem czasu będzie to coraz mniejsze obciążenie dla budżetu domowego.

Pełna kwota do spłacenia, w tym konkretnym przykładzie wynosi 1585, 95 zł, w co wliczona jest opłata przygotowawcza w wysokości 490 zł, jak i też oprocentowanie 10%.

Ratka.pl opinie

Spółka ta cieszy się nadzwyczaj dobrą opinią, z uwagi na małe oprocentowanie, a także i szybką realizację usługi. Uproszczona procedura pożyczki także ma wpływ na pozytywne opinie o Ratka.pl. Wszelkiego rodzaju formalności są zebrane w jednym miejscu i umowę przywozi kurier. Po podpisaniu jej, należy spodziewać się przelewu na swoim koncie bankowym.

Kamil Rzepecki

Od 2008 roku jestem związany z finansami. Zajmuje się pożyczkami i kredytami. Piszę porady z zakresu pożyczania i oddłużania.

Dodaj komentarz