Co FM Bank Ma do zaoferowania Twojej Firmie

FM BankFM Bank powstał na podstawie Funduszu Mikro, czyli instytucji zajmującej się finansowaniem małych firm, głównie właśnie Mikro firm, jednoosobowych działalności rzemieślników czy sklepikarzy itp. Po latach z Funduszu powstał Bank, który docelowo też zajmuje się głównie małymi i średnimi przedsiębiorcami ale już na większą skale i oferując szerszą gamę produktów.

Osobiście nie miałem przekonania do FM Banku, na początku ciężko było tam o kredyt a i klienci czasem byli niezadowoleni mimo iż często byli to klienci którzy wcześniej korzystali z usług Funduszu Mikro. Jednak można zaobserwować że z czasem FM Bank zaczyna wychodzić na prostą, zarówno pod względem obsługi klienta oraz profesjonalizmu i jakości usług.

Dlatego, jeśli interesuje Cię co FM Bank może zaoferować Twojej firmie, warto poznać aktualną ofertę kredytową skierowaną dla klientów z działalnością.

Pierwszą ciekawą propozycją jest KREDYT NA START

Oferowany jest w ramach umowy z Europejskim Funduszem Inwestycyjnym, dzięki czemu mogą z niego skorzystać osoby dopiero rozpoczynające swoją działalność gospodarczą.
Kredyt można uzyskać na maksymalnie 24 miesiące, do kwoty nie większej niż 60 000 zł, bez dodatkowych zabezpieczeń, wystarczą podstawowe dokumenty, uproszczony biznesplan oraz prognozy przychodów i zysków. Ubezpieczenie do kredytu jest dobrowolne.

Kolejny godny uwagi Produkt to szybki KREDYT EKSPRESOWY

To docelowo łatwo dostępny kredyt gotówkowy na dowolny cel, do 30 000 zł. Maksymalny okres tego kredytu to 36 miesięcy. Wymagany okres prowadzenia działalności to 12 miesięcy. Kredyt udzielany jest na uproszczonych procedurach, więc nie są wymagane zaświadczenia z ZUS i US, oraz zabezpieczenia, a decyzja często podejmowana jest na podstawie PIT-u za poprzedni rok.

Podobny wydaje się SZYBKI KREDYT BIZNES, gdzie również stosuje się uproszczoną procedurę, natomiast różnice to większa kwota jaką można uzyskać czyli do 150 000 oraz okres kredytowania do 60 miesięcy, kredyt skierowany raczej do stałych klientów Banku.

FM Bank oferuje oczywiście także kredyt dla profesjonalistów, BIZNSE KREDYT PROFESJA to oferta skierowana do wybranych i wolnych zawodów, na oświadczenie, a także do uzyskania na samym początku prowadzenia własnego biznesu. Kwota jaką możesz uzyskać zależy właśnie od tego parametru.

FM Bank ma w ofercie także popularny KREDYT ODNAWIALNY, który możesz stosować jako dodatkowe zabezpieczenie, oraz możliwość finansowania bieżącej działalności firmy. Kredyt taki udzielany jest na 12 miesięcy, a po tym okresie odnawia się na kolejny okres, wysokość limitu to nawet 50 000 zł, a spłata następuje automatycznie z wpływów na konto.

Kamil Rzepecki

Od 2008 roku jestem związany z finansami. Zajmuje się pożyczkami i kredytami. Piszę porady z zakresu pożyczania i oddłużania.

Dodaj komentarz