Oddłużanie i czyszczenie BIK z Gwarancją!

Czyszczenie BIKCześć, dziś piszę bo wydaje mi się że jest coś Co Cie  zainteresuje:)
Znalazłem wydaje mi się solidną firmę, która oferuje tak zwane oddłużanie. W dużym skrócie negocjują ugody z bankami windykacją a nawet komornikiem. Masz wtedy szanse płacić dług według tego na co Cię stać.Dodatkowo jest szansa na wyczyszczenie potem Twojej historii kredytowej!

Wiem, nie ma cudów. Nie robią tego niestety  za darmo. Koszt to ok 1000 zł ale teraz oferują to w jakiejś super promocji za 300 zł!Dla porównania koszt czyszczenia BIK w kancelariach to od 500 do 2000 zł za jeden wpis więc i tak wychodzi taniej;)

To i tak może też sporo, ale jak się zastanowisz jakie są koszty sądowe czy egzekucyjne, to zwróci Ci się jeśli załatwią choćby jedną sprawę. Jeśli masz problemy na kliku kredytach, jestem pewien że uratujesz dużo większe pieniądze, sam policz jakie są koszty monitów, czy odsetek karnych.

Nie mówiąc już o spokoju jaki możesz mieć, bez telefonu, listów, straszenia przez wierzycieli.

Co oni w praktyce robią?:

Oddłużanie:
zmniejszają raty Twoich kredytów
zawieszają spłatę rat na 1-6 miesięcy
umarzają odsetki karne
negocjują dla Ciebie nowe warunki spłaty kredytu

Czyszczenie BIK:
podnoszą ocenę punktową
przywracają wiarygodność kredytową
ułatwiają dostęp do kredytów

Brzmi niezle, z tego co wiem firma działa na rynku już dłuższy czas i zatrudnia też i prawników, więc nie będzie to usługa typu wpłać i zapomnij o tym:)

Co najważniejsze, w tym momencie Gwarantują Zwrot pieniędzy jeślio usługa oddłużania będzie nieskuteczna!

Kamil Rzepecki

Od 2008 roku jestem związany z finansami. Zajmuje się pożyczkami i kredytami. Piszę porady z zakresu pożyczania i oddłużania.

Dodaj komentarz