Nowa Pożyczka bez BIK dla Firm Fundusz Euro

fundusz euroMasz małą firmę, lub dopiero ją założyłeś? To pewne że masz problemy z uzyskaniem kredytów bankowych na potrzeby swojej działalności  lub twoja zdolność kredytowa jest niewystarczająca, aby móc ubiegać się o takie pożyczki. Wychodząc naprzeciw osobom prowadzącym działalność gospodarczą w zakresie małych firm i mikroprzedsiębiorstw firma Kredytum.pl proponuje nowy produkt – FunduszEuro, w pełni pozabankowy fundusz pożyczkowy stanowiący bardzo atrakcyjną alternatywę dla podobnych ofert .

W zakresie tego produktu gwarantowane jest  indywidualne podejście do klienta oraz obsługa klienta na terenie całej Polski (możliwość podpisania umowy w siedzibie firmy pożyczkobiorcy). Dodatkowo zobowiązanie to nie obciąża Twojej zdolności kredytowej – kredyt ten nie jest wpisywany do Biura Informacji Kredytowej (BIK).

Podstawowe parametry oferowanych pożyczek:
– kwota pożyczki – od 10 000 do 350 000 zł
– raty miesięczne – okres spłaty obejmuje okres od 3 do 60 miesięcy,
– oprocentowanie 14%,
– brak weryfikacji w BIK,
– szybki czas wypłaty środków – od 3 do 5 dni roboczych
– obsługa klientów w całym kraju

FUNDUSZ EURO – RODZAJE POŻYCZEK

W zakresie oferty funduszu pożyczkowego przeznaczonego dla właścicieli małych firm oraz mikroprzedsiębiorstw przygotowano trzy zasadniczego produkty, zarówno pod kątem kwoty wnioskowanej, jak i przeznaczenia pozyskanych środków:
POŻYCZKA NA START:

-Wiek firmy – 0 do 3 miesięcy:
– Maksymalna kwota pożyczki wynosi 10 000 zł netto
– Okres kredytowania – od 3 do 24 miesięcy
– Oprocentowanie – maksimum do 24,99%

– Wiek firmy – 3 do 24 miesięcy
– Maksymalna kwota kredytu wynosi 20 000 zł
– Okres kredytowania – od 3 do 24 miesięcy
– Oprocentowanie – maksimum do 24,99%

Cel pożyczki: Na rozpoczęcie działalności gospodarczej z przeznaczeniem na inwestycje i cele obrotowe.

W przypadku procesowania wniosków firm mających dopiero rozpocząć swoją działalność lub istniejących od bardzo niedawna szczególnie istotne jest podanie przez wnioskującego:

– dokładnych, prognozowanych kosztów
– spodziewanych przychodów (wraz z podstawami danych założeń)
– uproszczonego biznes planu

POŻYCZKA  NA ROZWÓJ:

– Wiek firmy – od 12 miesięcy
– Maksymalna kwota kredytu wynosi od 10 000 zł do 350 000 zł netto
– Okres kredytowania – od 12 do 60 miesięcy
– Oprocentowanie – maksimum do 24,99%
Cel pożyczki: Na cele obrotowe, zakup usług, urządzeń do produkcji, remont lub modernizację pomieszczeń, gdzie prowadzona jest działalność, zakup wyposażenia, etc.

LINIA OBROTOWA:

– Wiek firmy – od 12 miesięcy
– Maksymalna kwota – od 10 000 zł do 350 000 zł netto
– Okres kredytowania – od 6 do 24 miesięcy
– Oprocentowanie – maksimum do 24,99%
Cel pożyczki: Finansowanie kapitału obrotowego.

NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ:

– W uzasadnionych przypadkach, gdy firma klienta wykazuje stratę nie staje się to bynajmniej czynnikiem dyskwalifikującym wnioskodawcę w zakresie możliwości uzyskania kredytu, szczególnie zaś w przypadku inwestycji, które klient jest w stanie udokumentować

– Istnieje możliwość procesowania wniosku oraz otrzymania pozytywnej decyzji jeszcze przed zasadniczym zarejestrowaniem firmy klienta – środki wypłacane są wówczas bezpośrednio po jej rejestracji (tzw. „start-up”).

– Pożyczka w ofercie FunduszEuro w żaden sposób nie obniża zdolności kredytowej klienta – zaciągnięte zobowiązanie w żaden sposób nie zostaje wpisane do Biura Informacji Kredytowej.

– O ile pożyczkobiorca nie powinien zalegać z zobowiązaniami wobec ZUS, czy Urzędu Skarbowego, jako że każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie, istnieje możliwość procesowania wniosku takiego klienta, pod warunkiem przedstawienia ugody z odpowiednią instytucją co do terminów i warunków spłaty zaległości.

– Chociaż jest to oferta skierowana przede wszystkim do osób prowadzących działalność gospodarczą, istnieje także możliwość złożenia wniosku dla klienta otrzymującego dochody z tytułu gospodarstwa rolnego, pod warunkiem, iż posiada on nadany numer REGON.

– W przypadku wniosku o pożyczkę powyżej 30 000 zł konieczne jest podanie numerów ksiąg wieczystych.

– Jeżeli klient wnioskuje o pożyczkę powyżej 75 000 zł netto konieczne jest przedstawienie z jego strony raportu z BIK – wnioskodawca ma obowiązek dostarczenia takowego dokumentu samodzielnie i na własny koszt.

Kamil Rzepecki

Od 2008 roku jestem związany z finansami. Zajmuje się pożyczkami i kredytami. Piszę porady z zakresu pożyczania i oddłużania.

Dodaj komentarz