Lendon opinie o szybkiej pożycze przez internet. Czy jest bez BIK?

LendonNajważniejsze dane o Lendon w jednym miejscu. Opinie klientów. Czy sprawdza BIK? Ile pożycza za pierwszym razem? Sprawdź naszą recenzje.

Lendon to strona www zajmująca się udzielaniem pożyczek osobom indywidualnym. Ma bogatą ofertę świadczonych usług, a co jakiś czas pojawiają się okazje i rabaty zarówno dla stałych pożyczkobiorców, jak i tych całkiem nowych.

Kontakt do Lendon

Właścicielem firmy jest Creamfinance Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Kasprzaka 2/8, Warszawa 01-211. Kontakt z firmą jest możliwy z wykorzystaniem formularza na stronie www, albo poczty e-mail, oraz telefonu 22 388 6 444.

Lendon działa przez siedem dni w tygodniu, co jest sprzyjające, w momencie gdy ktoś raptownie znajdzie się w bardzo trudnej sytuacji finansowej. Od poniedziałku do piątku wolno się kontaktować w godzinach 8-20, natomiast w weekend w godzinach 9-18.

Ile możesz pożyczyć, jako nowy klient?

W trosce i dla zachęty dla nowego klienta, pierwsza pożyczka może być do kwoty 2500 zł i jest bezwarunkowo darmowa pod warunkiem, że zostanie zaciągnięta na czas maksymalnie 45 dni. Jeżeli chodzi o łączne kwoty jakie można pożyczyć, wahają się one od 100 złotych aż do 5 tysięcy.

Czy Lendon sprawdza BIK?

Klient jest sprawdzany w BIK lub BIG. W razie negatywnych wpisów istnieje możliwość odrzucenia wniosku. Jednak Lendon może odstąpić ze sprawdzenia klienta w tych bazach w wyjątkowych sytuacjach.

Czy są promocje w Lendon?

W przypadku terminu do spłaty zobowiązania, minimalny wynosi 5 a maksymalny 45 dni. W przypadku kiedy ktoś jest chętny zaciągnięciem pierwszej pożyczki w tej firmie, a jej wysokość określa na 1000 złotych, po 45 dniach, będzie miał do spłaty również 1000 złotych. Promocja związana z pierwszą bezpłatną pożyczką jest idealnym sposobem na przetestowanie firmy przez kogoś, kto wciąż nie korzystał z tego typu usług.

Jakie są opinie o Lendon?

W głównej mierze Lendon jest postrzegana jako kompetentna spółka, wychodząca naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom pożyczkobiorców, oraz w przypadku przeszkody w spłacie, też wolno liczyć na zrozumienie i ponowne sporządzenie planu spłaty. Pozytywne opinie o Lendon wynikają też z promocji, jakie co jakiś czas się pojawiają dla nowych i stałych pożyczkobiorców.

Kamil Rzepecki

Od 2008 roku jestem związany z finansami. Zajmuje się pożyczkami i kredytami. Piszę porady z zakresu pożyczania i oddłużania.

Dodaj komentarz