Kredyt Konsolidacyjny w Banku BZWBK w praktyce

konsolidacja w banku WBKOferty kredytowe są bardzo kuszące. Za relatywnie niewielkie kwoty rat miesięcznych mamy możliwość tu i teraz realizować swoje plany i marzenia.

Jednak w pewnym momencie posiadanie dużej ilości zobowiązań kredytowych zaczyna być uciążliwe, gdyż należy pamiętać o wielu różnych terminach spłat, o wysokości poszczególnych rat itp.

Rozwiązaniem takich niedogodności może być skorzystanie z oferty kredytu konsolidacyjnego.Na przykład w Banku BZWBK, z okazji ciekawej reklamy promującej ten produkt przyjrzymy się nieco tej konsolidacji.

Bank BZ WBK oferuje konsolidację zobowiązań z tytułu kredytu gotówkowego, który jest łatwo dostępny dla każdego. Jest to dość korzystna oferta, warta rozpatrzenia. Skonsolidować kredyty można do kwoty 120 000 zł, bądź maksymalnie do 20-krotności pensji.

Okres kredytowania może wynosić nawet 72 miesiące. Kredyt ten można otrzymać bez poręczycieli, czyli bez żadnych dodatkowych zabezpieczeń. O konsolidację można się łatwo ubiegać, wystarczy złożyć wniosek przez internet, w placówce banku, bądź przez infolinię.

Decyzja o przyznaniu kredytu konsolidacyjnego podejmowana jest bardzo szybko, nawet w 10 minut. Za prowadzenie kredytu nie pobiera się prowizji, a obecnie w promocji można otrzymać na konto w banku BZ WBK równowartość pierwszej raty. W ramach tej promocji można zaciągnąć kredyt o minimalnej wartości 25 tys. zł, gdzie minimum 50% jego wartości stanowić będą zobowiązania z tytułu kredytu albo kredytów gotówkowych przeniesionych z innego banku lub finansowych instytucji będących w Biurze Informacji Kredytowej.

Oprocentowanie kredytu konsolidacyjnego w BZ WBK do kwoty 5 000 zł do 72 miesięcy wynosi 17,99%, natomiast powyżej 5 000zł wynosi od 7,99% do 17,99%. Dodatkowymi opłatami są aneks do umowy w wysokości 30 zł i za protest weksla 16 zł.

Aby zamówić taki kredyt wystarczy przygotować dowód osobisty, wysokość dochodów średnich netto z ostatnich trzech miesięcy, dane pracodawcy i informacje o swoich zobowiązaniach finansowych. Umowę podpisuje się w oddziale wybranym we wniosku, a środki zostają przelane na dowolne konto lub wypłacone gotówką.

Kamil Rzepecki

Od 2008 roku jestem związany z finansami. Zajmuje się pożyczkami i kredytami. Piszę porady z zakresu pożyczania i oddłużania.

Dodaj komentarz