Kredyt gotówkowy w banku BPS

Kredyt w Banku BPSBank Polskiej Spółdzielczości w ramach kredytu gotówkowego proponuje trzy różne kredyty indywidualnie dopasowane do potrzeb klienta.

Pierwszy z nich to kredyt gotówkowy – Bezpieczna gotówka. Kwota przyznanego kredytu wynosi od 500 do 100.000 zł. Przyznawany jest on na okres do 8 lat. Minimum formalności, brak zabezpieczeń, szybka decyzja o przyznaniu oraz specjalne pakiety ubezpieczeń na życie sprawiają, że jest on jeszcze bardziej atrakcyjny.

Kredyt można przeznaczyć na dowolny cel konsumpcyjny. Oprocentowanie takiego kredytu jest stałe. Raty spłacane są w odstępach miesięcznych, istnieje możliwość wyboru dnia spłaty raty. W ofercie banku BPS raty mogą być równe lub malejące. Jeżeli chcemy uzyskać ten kredyt musimy dostarczyć poniższe dokumenty; wniosek o udzielenie kredytu, dokument tożsamości, dokument potwierdzający wysokość zarobków oraz zgodę współmałżonka, (jeśli dotyczy).

Druga opcją jest kredyt odnawialny w koncie. Dzięki niemu łatwo zwiększyć stan posiadanych środków na koncie. Kredyt przyznawany jest na 12 miesięcy oraz posiada opcję automatycznego odnawiania.

Aby otrzymać taki kredyt wystarczy posiadać konto osobiste w BPS minimum 3 miesiące i regularne wpływy. Minimum formalności, brak zaświadczeń o zarobkach oraz szybka decyzja kredytowa to dodatkowe plusy tej opcji kredytowej.

Ubiegając się o kredyt odnawialny w koncie potrzebujemy złożyć jedynie wniosek o udzielenie kredytu oraz dokument tożsamości.

Trzecią opcja kredytu gotówkowego w BPS jest kredyt na zakup akcji. Udzielany jest na okres 12 miesięcy z automatycznym przedłużeniem. Istnieje możliwość spłaty odsetek z kredytu. Kredyt na zakup akcji to dogodne finansowanie zakupu papierów wartościowych na rynku pierwotnym i wtórnym.

Przyznawana kwota kredytu to 200% środków własnych na rachunku inwestycyjnym. Zabezpieczeniem kredytu jest blokada rachunku inwestycyjnego, pełnomocnictwo dla Banku oraz pełnomocnictwo dla Domu Maklerskiego. Uzyskanie takiego kredytu wiąże się z przedłożeniem następujących dokumentów; wniosku o udzielenie kredytu, dokumentu tożsamości, pełnomocnictwa dla Domu Maklerskiego BPS oraz aktualna wycena środków na rachunku inwestycyjnym.

Kamil Rzepecki

Od 2008 roku jestem związany z finansami. Zajmuje się pożyczkami i kredytami. Piszę porady z zakresu pożyczania i oddłużania.

Dodaj komentarz