Hapi Pożyczki opinie, recenzja, wymagania. Czy sprawdza BIK?

Sprawdź, co udało się nam ustalić o Hapi Pożyczki. Przeczytaj, co weryfikują i czy zweryfikują twój wniosek w BIK. Zapoznaj się z opłatami.

Hapi Pożyczki to spółka użyczająca indywidualnych pożyczek przez internet. Jej atutem jest to, iż oferuje konkurencyjne opłaty, a tym samym raty są niskie.

Główna siedziba firmy znajduje się pod adresem: Al. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa. Kontakt z spółką jest możliwy za pośrednictwem telefonu 800 012 601, od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20 natomiast w soboty 9-17. Kontakt dopuszczalny jest również dodatkowo za pomocą formularza, oraz korespondencji e-mail. Można w takim razie w zależności od komfortu wybrać najkorzystniejszą dla siebie propozycję. W momencie kontaktu doradca udzieli wszelkich informacji, jak i również odpowie na pytania i rozwieje wątpliwości.

Ile pożyczają? Czy są jakieś promocje?

Przedsiębiorstwo pożycza nowym klientom 2000 złotych, pożyczka jest objęta promocją, dzięki czemu skorzystanie z propozycji jest bezkosztowe.

Maksymalna kwota wierzytelności w tej firmie wynosi 15 000 złotych, natomiast okres spłaty waha się od 3 do 36 miesięcy.

Czy sprawdzają BIK i KRD?

Nim spółka użyczy pożyczki analizuje zdolność klienta w następujących bazach: Wewnętrzny zbiór danych Rejestru Dłużników ERIF Biura Informacji Gospodarczej S.A., Biuro Informacji Gospodarczej Infomonitor S.A. IPF Polska sp. z o.o., Krajowy Rejestr Długów Biura Informacji Gospodarczej S.A., Biura Informacji Kredytowej S.A., Związek Banków Polskich, wewnętrzny zbiór danych Provident Polska S.A.

Orientacyjne opłaty?

Przykładowa miesięczna należność w Hapi Pożyczki przy założeniu, iż klient wypożyczył 1000 złotych na okres pięciu miesięcy wynosi 279,08 zł. Niewątpliwą zaletą spółki jest rzetelne podejście do klienta, ze względu temu jest okazja dostosowanie rat do jego możliwości.

Na specjalną wzmiankę zasługuje tutaj fakt, iż konsument nie ponosi opłat za decyzję o udzieleniu pożyczki, wypłatę pieniędzy, przypomnienie o zbliżającej się comiesięcznej spłacie, jak i także przyznanie kolejnej pożyczki po spłacie dotychczasowej.

Hapi Pożyczki opinie

Bezpłatne są też wakacje od spłat, na skutek temu można sprawić sobie przerwę w czasie wyjazdu na wczasy. Hapi Pożyczki dba o komfort klientów, przez co ilość formalności do dostarczenia jest minimalna. Istnieje możność skorzystania z oferty online.

Kamil Rzepecki

Od 2008 roku jestem związany z finansami. Zajmuje się pożyczkami i kredytami. Piszę porady z zakresu pożyczania i oddłużania.

Dodaj komentarz