Asa Kredyt opinie o firmie oferującej pożyczki ratalne na dowolny cel

Asa KredytW tym miejscu odnajdziesz informacje o Asa Kredyt. Przeczytasz, co oferują i co weryfikują. Znajdziesz podpowiedzi o windykację i opinie.

Asa Kredyt to przedsiębiorstwo z rozmaitą ofertą pożyczek na dowolny cel. Główna siedziba spółki znajduje się pod adresem: Aasa Polska S.A. ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. Kontakt jest możliwy za pomocą numeru telefonu 801 40 40 40 czy też kilkoma innymi. Wolno także napisać informacja na pocztę elektroniczną, a też wykorzystać z formularza kontaktowego. Godziny otwarcia biura od poniedziałku do piątku 8-19.

Jakie kwoty można pożyczyć? Czy weryfikują bazy dłużników?

W tej firmie wolno pożyczyć od kwoty 1500 złotych do nawet 10 000 zł. Jeżeli chodzi o czas spłaty pożyczki wynosi ona od 10 do 24 miesięcy. Zanim pożyczka zostanie udzielona, firma bada, czy konsument nie znajduje się na liście dłużników BIG.

Przykładowe koszty pożyczki

Orientacyjna opłata wstępna dla kwoty 1000 zł wynosi 490 złotych. Natomiast limit sum jakie można pożyczyć w tej spółce waha się od 1000 do 10 000 złotych. Istotną kwestią jest tutaj to, że konsument nie ponosi należności za spłatę pożyczki przed wskazanym czasem, jak i także w przypadku zmiany scenariusza spłaty, lub wydłużenia czasu spłacania pożyczki.

Windykacja a Asa Kredyt

Jeżeli chodzi o pozostałe wydatki związane z windykacją, to konsument nie ponosi ich w przypadku przygotowania jak i wysłania pierwszego monitu, tak samo jak w razie wezwania do zapłaty. Nie ma też wydatków związanych z przygotowaniem i wysyłką bezwarunkowego wezwania do zapłaty, jak i też kosztów wysłania sprawy do postępowania windykacyjnego.

Jakie są opinie o Asa Kredyt?

Przedsiębiorstwo ma bardzo dobre opinie, w głównej mierze z uwagi na specyficzne podejście do klienta. Przygotowanie propozycji dla konkretnego konsumenta ma na pewno dobry wpływ na opinie jakie pojawiają się w sieci. Można poczytać o firmie zarówno na stronach o pożyczkach, jak i w miejscach dla osób zadłużonych.

Obszerna propozycja dotycząca sumy, jaką są w stanie użyczyć, oraz minimum formalności, to również bardzo duża atut. Opinie są korzystne, ponieważ każdy konsument ma inne zapotrzebowania finansowe, co znaczy, że w tak bogatej ofercie znajdzie dla siebie coś właściwego. Od czasu do czasu firma modyfikuje oferty dla dotychczasowych i przyszłych konsumentów.

Kamil Rzepecki

Od 2008 roku jestem związany z finansami. Zajmuje się pożyczkami i kredytami. Piszę porady z zakresu pożyczania i oddłużania.

Dodaj komentarz